Kolagenas PLIUS – sveiki sąnariai, kaulai, oda, kraujagyslės (180 g) (30 porc.)

56,20 

Kolagenas yra vienas iš trijų pagrindinių baltymų organizme sudarantis struktūrinį pagrindą jūsų grožiui. Tai tarpląstelinės matricos pluoštinis baltymas sudarantis ir palaikantis audinius, įskaitant odą, plaukus bei nagus.

Aprašymas

Kolagenas PLIUS

Kolagenas PLIUS – sveiki sąnariai, kaulai, oda, kraujagyslės. Kolagenas PLIUS buvo sukurtas tam, kad skubantys, sportuojantys ir daug keliaujantys žmonės maksimaliai patogiai ir greitai gautų kolageno teikiamą efektą, t.y. praturtintų savo dienos racioną tokiais elementais, kaip glicinas, prolinas ,hidroksiprolinas ,hidroksilizinas.

Jį vartojant plaukų, nagų būklė, odos, kraujagyslių ir sąnarių sveikata bus kuo arčiau idealo.
Daugiau apie NSP kolageną ir jo poveikį skaityti ČIA.

Pats kolagenas turi daug amino rūgščių tokių, kaip glicinas, prolinas, hidroksiprolinas ir hidroksilizinas. Tyrimai parodė, kad kolagenas organizme, kaip di- ir tripeptidai, lengvai patenka į kraują ir pasiekia kaulus, kremzles, vidaus organus, kraujagysles, odą, nagus, plaukus.

Vitaminas C, cinkas ir hialurono rūgštis papildo Kolageno PLIUS poveikį. Pirmasis padeda tinkamai gaminti kolageną mūsų organizme, kad būtų išsaugota kaulų, kraujagyslių, kremzlių, odos ir sąnarių sveikata. Cinkas taip pat puikiai palaiko kaulų, nagų, odos ir plaukų būklę. Be to, palaiko mikroelementų apykaitą ir kas svarbu simbiozei su kolagenu, padeda tinkamai sintetinti baltymus. Produkto formulę puikiai papildo populiarioji hialurono rūgštis.


INGREDIENTAI:

hidrolizuotas galvijų kolagenas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgštis), L-askorbo rūgštis, cinko citratas, cinko gliukonatas, natrio hialurono rūgštis, saldiklis (steviolio glikozidai).


PAGRINDINIAI INGREDIENTAI:

Kolageno peptidai ……………………………….  5,81 g**
Vitaminas C …………………………………………  60 mg / 75% RMV *
Cinkas …………………………………………………  8,19 mg / 82% RMV
Hialurono rūgštis ………………………………… 9 mg**
*RMV – Referencinė maistinė vertė; ** – RMV neapibrėžta

REKOMENDUOJAMA SUVARTOTI DIENOS PORCIJA:
vieną porciją „Collagen +“ (6 g) sumaišykite su kava, arbata, kokteiliu, vandeniu, vaisių sultimis ar kitu gėrimu. Nepilkite į verdantį vandenį. Vartokite kartą per dieną.

Laikykite vėsioje ir sausoje, nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Nereikalauja šaldymo.


 „Nature’s Sunshine“ skatina laikytis sveiko gyvenimo būdo. Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios dietos pakaitalai. Subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra tinkamo organizmo funkcionavimo pagrindas.

Privalumai:

Keturi viename – kloagenas, vit. „C”, cinkas, hiealurono rūgštis
Kolagenas PLIUS – sveiki sąnariai, kaulai, oda, kraujagyslės.

Patogu, greita, efektyvu – dienos porcija vienkartiniame pakelyje
Odos elastingumas ir sveikata
Sveiki plaukai
Stiprūs nagai
Palaiko kaulus ir sąnarius
Palaiko žarnyno sveikatą
Elektrolitai ir mikroelementai
Riebalai – 0%
Cukrus – 0%
Angliavandeniai – 0%
Be GMO,
be karvės pieno produktų,
„KETO neutralus“,
„PALEO neutralus”
Glitimas – 0%
Laktozė – 0%

Wikipedia apie kolageną.