Kolagenas – peptidai aminorūgštys glicinas prolinas hidroksiprolinas (510 g) (30 porc.)

56,20 

Kolagenas yra vienas iš trijų pagrindinių baltymų organizme sudarantis struktūrinį pagrindą jūsų grožiui. Tai tarpląstelinės matricos pluoštinis baltymas sudarantis ir palaikantis audinius, įskaitant odą, plaukus bei nagus.

Aprašymas

Sudėtis:

Kolagenas – peptidai aminorūgštys glicinas prolinas hidroksiprolinas

Privalumai:

Odos elastingumas ir sveikata
Sveiki plaukai
Stiprūs nagai
Palaiko kaulus ir sąnarius
Palaiko žarnyno sveikatą
Elektrolitai ir mikroelementai
Riebalai – 0%
Cukrus – 0%
Angliavandeniai – 0%
Be GMO,
be karvės pieno produktų,
„KETO neutralus“,
„PALEO neutralus”
Glitimas – 0%
Laktozė – 0%

  Grožis ir sveikata

Tai unikalus „Nature’s Sunshine“ kolageno peptidas su svarbiausiais Jūsų grožio elementais. Lengvai vartojamas Jūsų kasdienėje mityboje, tiesiogiai įtakojantis jaunatvišką plaukų, odos ir nagų struktūrą. Kolagenas įeina į kaulų ir sąnarių, odos, raumenų sudėtį, todėl tra būtinas jūsų aktyviam gyvenimo būdui. Jis padeda jums atrodyti ir jaustis fantastiškai!

    Kolagenas yra vienas iš trijų pagrindinių baltymų organizme sudarantis struktūrinį pagrindą jūsų grožiui. Tai tarpląstelinės matricos pluoštinis baltymas sudarantis ir palaikantis audinius, įskaitant odą, plaukus bei nagus. Jame gausu aminorūgščių, tokių, kaip kolagenas peptidai aminorūgštys glicinas prolinas hidroksiprolinas. Šie aminai padeda sukurti būdingą kolageno struktūrą, panašią į pluoštą, kuris (kaip armatūra betone) garantuoja tvirtumą ir atsparumą audinių elastingumui, tempimui bei kitiems fizikiniams faktoriams. Atlikti tyrymų rezultatai rodo, kad nuo kolageno būsenos tiesiogiai priklauso odos sveika išvaizda, drėgmė ir elastingumas. Šie svarbūs veiksniai padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą.

    Aukščiausios kokybės kolageno peptidas yra švarus, efektyvus grynų baltymų šaltinis: kolageno peptidai, aminorūgštys, glicinas, prolinas, hidroksiprolinas. Tyrimai parodė, kad geriant kolageno hidrolatą, jis absorbuojamas kaip di- ir tri-peptidai (dvi ar trys aminorūgštys), paprastai gausios hidroksiprolino. Manoma, kad šie mažieji peptidai lengviau patenka į kraujotaką ir pasiekia tikslinius audinius, tokius kaip oda ar kremzlė, kur jie padeda palaikyti kolageną gaminančias ląsteles (fibroblastus). Produkto duomenų lapas (PDF)

Kolageno įsisavinimui reikalingi vitaminas C, cinkas, healurono rūgštis ir deguonis. Atsižvelgdama į tai NSP kompanija sportininkams ir keliaujantiems sukūrė produktą „keturi viename”, – t.y. kolagenas, cinkas, vit. „C”, healurono rūgštis – KOLAGENAS PLIUS

Kolageno peptidai yra sertifikuoti, be GMO, be glitimo, be pieno, tinka keto ir paleo dietoms. Patentuotas tirpus mineralų ir elektrolitų mišinys.

Rekomenduojamas naudojimas

    Kadangi Kolagenas yra be spalvos, bekvapis, beskonis, jis lengvai maišomas su bet kokiu karštu ar šaltu gėrimu, kokteiliu ar maistu. Kolagenas lengvai integruojamas į bet kurią kasdienę sveikatingumo programą. Įmaišykite 1 dozatoriaus kaušelį (1 šaukštą) NSP kolageno į bet kokį gėrimą (arbatą, vandenį, vaisių sultis ir kt.), arba pridėkite prie bet kurių mėgstamų receptų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite kasdien.

    Sudedamosios dalys: 
jautienos kolageno peptidai, jūros druska, mikroelementų mišinys, kalio chloridas.

    PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Veikliosios medžiagos vienoje produkto porcijoje (17 g):
Kolageno peptidai …………………………………………….17 g
Patentuotas mikroelementų ir elektrolitų mišinys…….255 mg

Maistinė vertė
1 dienos porcija: 17 g
Dienos porcijų skaičius pakuotėje: 30
17 g (dienos porcija) %RVK (17 g) 100 g %RVK (100 g)
Energinė vertė 251 kJ/60 kcal 3% 1467 kJ/353 kcal 18%
Riebalai 0 g 0% 0 g 0%
– iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0% 0 g 0%
Angliavandeniai 0 g 0% 0 g 0%
– iš kurių cukrų 0 g 0% 0 g 0%
Baltymai 15 g 30% 88 g 176%
Druska 0,5 g 8% 3 g 50%
*RVK: Referencinis vidutinio suaugusio asmens vartojimo kiekis  (8400 kJ / 2000 kcal).

Rekomenduojama paros norma: 
Sumaišykite vieną šaukštą produkto (17 g) su arbata ar kitu šiltu gėrimu iki 40 °C, kokteiliu, vandeniu, vaisių sultimis, kitu gėrimu ar maistu.

Gerkite vieną kartą per dieną.

Nature’s Sunshine skatina gyventi sveiką gyvenimo būdą. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Subalansuota mityba ir sveika gyvensena yra organizmo tinkamo veikimo pagrindas.

Wikipedia apie kolageną.